ENEKO

HAVALANDIRMA VE ISI EKONOMİSİ SİSTEM TEKNOLOJİLERİENerji EKOnomisi için, yüksek verimlilikte havalandırma ve iklimlendirme cihazları üretiyoruz.

Elektrik ve otomasyon panosu da cihazın içerisinde yer alan tak&çalıştır mantığında cihazlar üreterek, cihazların hızlıca işletmeye alınmasını sağlıyor ve sonrasında da cihazlarımızı uzaktan izleyerek her zaman cihazlarımızın tam verimde çalışmasını sağlıyoruz.

Güçlü AR&GE’miz sayesinde geliştirdiğimiz ürünler ile, Dünya’daki üreticiler içerisinde teknolojik liderler arasında olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu sayede; üretimimizin yaklaşık %50’sini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere ihraç ediyoruz.

AR&GE"Yapmakta olduğun işi iyi yap", ilkesinden güç alarak çalışmalarımızı bilimsel araştırmalarla destekliyoruz. Daha iyisine ulaşmak için doğayı gözlemliyor, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından izliyoruz.

Fabrikamızda yer alan gelişmiş test labaratuarımızda cihaz iç dış kaçak testleri, debi – basınç testi, termodinamik testler , akustik testler, otomasyon testleri ve elektrik testleri yapılmakta ve hep bir adım önde olmak için çalışılmaktadır.