Kalite Yönetim Sistemi'ni geliştiriyoruz: Yeni Sertifikalarımız
2012

Kuruluşundan bu yana Eneko Marka Güvencesi’nin üç ayağından bir tanesi Kalite’dir. Ürünlerini kapsayan güncel termofiziksel performans standartlarının üst sınırlarında üretmek ve söz konusu performans seviyelerini geliştirerek müşterilerine hizmet etmek Eneko’nun temel yönetim politikalarından biridir. Bu amaçla Eneko, Kalite Yönetim Sistemi’ni sürekli geliştirmekte ve bağımsız kuruluşlar tarafından denetiminin yapılmasını sağlamaktadır.

2015 yılında Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili yapılan çalışmalardan bir tanesi olan 2012 yılından bu yana TÜV Rheinland denetimleri ile sürdürmekte olduğumuz, üretim ve hizmetler için almış olduğumuz ISO 9001:2008 sertifikasyonumuz Haziran ayı içerisinde yapılan TÜV Rheinland denetimleri ile yenilenmiştir.

Bu yıl müşterilerimizin memnuniyetlerini artırma yolunda kurumsallaştırdığımız çalışmaların yine TÜV Rheinland tarafından denetlenmesi ile ISO 10002:2004 “Müşteri Şikayetleri Yönetimi Standardı” sertifikasını da almış bulunuyoruz. Ürünlerimizde olduğu kadar diğer hizmetlerimizin kalitesinde de en üst seviyeyi kurumsal bir yapıda sürekli ve sürdürülebilir olarak devam ettirmek de politikalarımızdandır.

Eneko’nun bundan sonraki hedefi “Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi”ni geliştirmektir. Nihai olarak yine bu yıl içinde bağımsız denetimlerle sistemimizin test edilmesi ve sonucunda ilgili ISO 27001 sertifikası ile belgelendirilmesi hususunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kalite Yönetim Sistemleri'mizin geliştirilmesinde bizlere destek veren danışmanımız Betül Pakdemirli Hanımefendi’ye çok teşekkür ediyoruz.